Йога-студія “Твоя студія” пропонує Вам нову послугу – Фітобочка.
Фітобочка – що це?
Фітобочка – це унікальна розслабляюча та оздоровча процедура, що поєднує в собі ефект лазні та ароматерапії: тіло огортається парами цілющих трав і ефірних масел.
Фітобочка знімає втому, стреси, прибирає безсоння, підвищує імунітет, нормалізує обмін речовин, оздоровлює нервову, серцево-судинну системи, позбавляє від спазмів і болів в м’язах, ревматизмах. Шкіра стає чистою, ніжною, гладкою і пружною завдяки впливу пари і корисним властивостям фітосборів.
Втрата ваги, вивід токсинів – це ще один плюс на користь фітобочки.
Використання органічних сборів трав, цілющіх чаїв усилить ефективність фітопроцедури.
Поєднання фітобочки, розслабляючого масажу і вібраційно-акустичного сеансу з тибетськими співаючими чашами гарантує якісне і чародійне розвантаження після важких буднів.
Це прекрасна альтернатива для тих, кому заборонені сауни, руські лазні, чани:
- приємна температура пари 38-42градуси
- м’яка пара
- природня терморегуляція за рахунок голов, що знаходиться зовні
Як проходить процедура?
Процедура розпарювання в фітобочці проста, однак, щоб вона не завдала організму шкоди, потрібно знати, як правильно приймати парові ванни.
Не менш важливо підготуватися до сеансу.
Перед процедурою зробіть легку зарядку або трохи позаймайтеся на тренажерах; за 15 хвилин випийте чашку трав’яного чаю або склянку чистої води, свіжого соку (це допоможе краще пропітніти); злегка перекусіть, але не наїдайтеся; прийміть душ з милом, після чого насухо витріть; перевагу в одязі віддайте вільному крою і натуральних тканин.
Не забувайте також, що кедрова бочка – це фітопаросауна, в якій головну роль грає насичений корисними речовинами пар.
Нагадаємо: пар збагачується активними компонентами лікувальних трав’яних зборів, а також натуральних ефірних масел. Замість трав можна використовувати масло, наприклад, смереку, сосну, евкаліпт, чайне дерево.
Як проходить розпарювання?
На момент заходу в парну мінісауна повинна бути вже прогріта і заповнена парою. Для збагачення пару цілющими компонентами спеціальний відсік в парогенераторі слід попередньо наповнити настоєм трав, сухими травами або розприскати ефірне масло. Після цього можна приступати до розпарювання. Голову загорніть рушником, зручно розташуйтеся всередині бочки і попросіть парильщика закрити дверцята. До речі, щоб пара не виходила через верхній отвір, шию заздалегідь обмотайте ще одним рушником. Все готово? Тепер можете розслабитися і насолоджуватися процедурою.
Після парилки обов’язково випийте гарячий трав’яний чай з медом, а через 15-20 хвилин прийміть теплий душ.
При проведенні процедури слід дотримуватися основних правил відвідування фітобочки:
- перебуваючи в бочці, максимально зручно влаштуйтеся, щоб ваші м’язи могли розслабитися;
- щоб уникнути опіків на сидіння і під ноги покладіть простирадло (рушник);
- при перших відчуттях дискомфорту покличте парильщика;
- не перевищуйте допустимий час сеансу.
Спа процедури у фітобочці часто поєднують з такими спа-процедурами як масаж і обгортання. Справа в тому, що пар розігріває м’язи, знімає спазми і розслабляє все тіло. Такий стан ідеально підходить для проведення косметологічних процедур. Масаж проводиться через 5-10 хвилин після парилки. Для посилення ефекту масажист може використовувати ароматичні масла або інші масажні засоби. Загальна тривалість масажу не повинна перевищувати 15 хвилин. Після закінчення сеансу слід полежати 30 хвилин, загорнувшись у ковдру.
Якщо метою відвідування фітобочки є схуднення і усунення целюліту, то в даному випадку допоможуть обгортання. Антицелюлітні розігріваючі обгортання після розпарювання дозволяють максимально швидко позбутися від зайвих сантиметрів і розгладити рельєф шкірних покровів.
Протипоказання
Проведення фітопроцедури небажано при наявності наступних захворювань:
- будь-які новоутворення, але особливо злоякісні;
- підвищена температура тіла (понад 37,5oС);
- запальні захворювання в гострій стадії;
- кровотечі будь-якої локалізації;
- туберкульоз легень або інших органів;
- цироз печінки;
- запалення глибоких вен;
- шкірні захворювання в стадії загострення;
- гіпертонія вище IIа стадії;
- порушення серцевого ритму;
- стан після недавно перенесеного інсульту, інфаркту;
- вагітність і період лактації.